.

Klientams

Nuorodos

Priekabos, priekaba, Syland, priekabų dalys, priekabu dalys, dalys priekaboms, autovežiai
www.alfashop.lt
Elektroninis parašas - diegimas ir priežiūra. Asmens tapatybės kortelių skaitytuvai. Nešiojamų kompiuterių priedai

ALFATEL Paslaugos Duomenų atsarginės kopijos

Duomenų atsarginės kopijos - serverių priežiūra - duomenų atstatymas - FVS priežiūra
Duomenų atsarginės kopijos Print

Diegiame rezervinio duomenų kopijavimo sistemas. Tokia sistema apsaugos Jūsų verslą nuo svarbių duomenų praradimo, leis atstatyti serverių, finansų apskaitos ar verslo valdymo sistemų veikimą paros laike po techninių sutrikimų ar duomenų praradimo. Jūsų įmonėje įdiegę atsarginių duomenų kopijavimo sistemą, paaiškinsime jos veikimo proncipus, Jums pageidaujant atliksime tolimensnę jos priežiūrą.


Taip pat siūlome pačią paprasčiausią visiškai arba pusiau automatizuotą duomenų asarginių kopijų sukūrimą už prienamą kainą su Jūsų turimą kompiuterinę įranga, įvertinant galimybes ir poreikius. Kreipkitės ir gaukite realią apsaugą duomenims - jų atstatymui gedimo atveju sumokėsite keliasdešimt kartų daugiau! Ypač rekomenduojame buhalteriams, vadybininkams ir kietims specialistams, kurie aktyviai dirba su Excel, Word ir kt. dokumentais. Taip pat tokia sistema tinka ir apskaitos, verslo valdymo, klientų, personalo ir kitų duomenų bazių archyvavimui. Daugiau apie duomenų atsargines kopijas...


Kodėl verta įsidiegti rezervinio duomenų kopijavimo sistemą?

Kasdien prie kompiuterio dirbame su dokumentais, el. paštu, duomenų bazėmis. Dažniausiai nėra laiko pagalvoti apie atsarginę duomenų kopiją. Be to šis veiksmas ne visada teisingai atliekamas dėl įvairių veiksnių, pvz.: kaip apsaugoti duomenų nutekėjimą, jei kopiją įrašyta į optinę laikmeną ir padėta stalčiuje? Paprasčiausias būdas apsaugoti savo duomenis nuo praradimo - periodiškai kopijuoti duomenis į kitą išorinę ar nutolusią laikmeną. Paprasčiausia apsaugoti nukopijuotus duomenis - sutraukti juos į slaptažodžiu apsaugotą archyvą. Tai paprasta, bet reikalauja laiko, pastangu ir valios daryti tai periodiškai. Gerai, kad šį procesą galima automatizuoti ir pavesti visą duomenų atsarginių kopijų sukūrimo, duomenų šifravimo procesą pačiam kompiuteriui. O mes padėsime Jums tai įgyvendinti.


 
bottom

Tinklapis atitinka standartus XHTML ir CSS.

Hey.lt - alfatel.lt kompiuteriu prieziura remontas, duomenu atkurimas