.

Klientams

Nuorodos

Priekabos, priekaba, Syland, priekabų dalys, priekabu dalys, dalys priekaboms, autovežiai
www.alfashop.lt
Elektroninis parašas - diegimas ir priežiūra. Asmens tapatybės kortelių skaitytuvai. Nešiojamų kompiuterių priedai

ALFATEL Patarimai Apsauga nuo virusų - žinios

Apsauga nuo virusų - žinios Print

Patarimai, kaip pasisaugoti nuo virusų:

  • neatidarynėkite el. laiškuose priedus (angl. file attachment), kol neįsitikinsite, kad laiškas atėjo nuo patikimo siuntėjo;
  • el. laiškas gali atkeliauti nuo Jums žinomo asmens, tačiau tai gali būti virusinės programos suklastotas laiškas. Todėl visada atkreipkite dėmesį į laiško turinį. Jei turinys Jums pasirodys įtartinas, geriausiai pasitikslint siuntėjo, ar tai jo siųstas laiškas;
  • dažniausiai Interneto naršyklė (Internet Explorer, Firefox, Opera) perspėja dėl galimo pavojaus. Būkite dėmesingi naršyklės klausimams ir neignoruokite jų.
  • kai Interneto naršyklė Jūsų klausia (pasirodo dialogo langas su raudonu ar geltonu šauktuku), o Jūs nežinote ką atsakyti, geriausiai tiesiog uždarykite langą kryžiuku, arba atsakykite į klausimą neigiamai (Cancel arbo No). Žinoma, kai esate prisijungęs prie patikimo Internetinio puslapio, pvz. el. bankininkystės, Jūs drąsiai galite sutikti su panašiais naršyklės siūlymais.
  • reguliariai atsinaujinkite antivirusinės programos versiją ir antivirusines bazes;
  • jei negalite įsigyti komercinės antivirusinės sistemos, pasirinkite iš nemokamų privačiam (nekomerciniam) naudojimui skirtų atntivirusų (Avira AntiVir Personal, Avast! Home Edition, AVG Free). Čia rasite aprašymus nuorodas į šias antivirusines.
  • nepainiokite antivirusinių programų su reklaminių programų,  šnipų (angl. adware, spyware), sausainukų (angl. cookies), Windows įtartinų registro įrašų paieškos ir šalinimo programomis, tokiomis kaip Spyware Doctor, Ad-Aware. Šitos programos nepakeičia antivirusinių, nes jos nestebi jūsų kompiuteryje veikiančių procesų arba stebi labai ribotai.

Daugiau apie virusus ir antivirusas skaitykite čia.

 
bottom

Tinklapis atitinka standartus XHTML ir CSS.

Hey.lt - alfatel.lt kompiuteriu prieziura remontas, duomenu atkurimas